title

BLOG

 
Dotknij Teatru 2016 - konferencja

16 marca – konferencja

16 Mar 2016, by harnam in AKTUALNOŚCI, Bez kategorii, GRUPA OFF HARNAM

Dotknij Teatru już niebawem (27.03 – 03.04)!
W tym tygodniu odbyła się konferencja prasowa dotycząca wspomnianej inicjatywy, w ramach której nasza instruktorka, choreografka i założycielka Grupy OFF Harnama, p.Joanna Wolańska, opowiedziała kilka słów o spektaklu w ramach akcji.
Przypominamy, że w tym roku Grupa OFF Harnam zakwalifikowała się do projektów Dotknij Teatru, proponując spektakl „PerforSENS”. Na premierę spektaklu zapraszamy do naszej siedziby już 3 kwietnia br. na godzinę 20:15.

Wstęp wolny, choć ilość miejsc jest ograniczona.

Z opisu wnioskujemy, że jest to spektakl odmienny w stosunku do ostatnich propozycji Grupy:
„Gdy idziemy na spektakl, który ma coś wspólnego z przymiotnikiem „współczesny” nie spodziewajmy się klasycznej formy, a gdy dodatkowo natkniemy się na określenia performatywny lub performens, oczekujmy wszystkiego oprócz konwencjonalnych rozwiązań dramaturgicznych”
Między innymi takie wskazówki otrzymamy w czasie spektaklu „PerforSENS”. Padną również pytania: Czym jest taniec współczesny? O co chodzi w tym tarzaniu się po ziemi? Co twórca chce mi przekazać? Skąd wiedzieć, że to już koniec? Czy to ma sens? I wiele innych… Czy znajdziemy odpowiedzi? Nie wiadomo. Czy czegoś się nauczymy? Możliwe. Czy to będzie poważny spektakl? Na pewno nie.
Więcej informacji na temat spektaklu znajdą Państwo na stronie wydarzenia.
https://www.facebook.com/events/194444644259090/

Gratulujemy serdecznie Grupie OFF Harnam i trzymamy kciuki za wspaniały spektakl. Polecamy również sprawdzenie repertuaru pozostałych teatrów, grup na stronie oficjalnej Dotknij Teatru.