title
 

NABÓR DO ZESPOŁU TAŃCA LUDOWEGO „HARNAM”

slider-3
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dołączeniem do Zespołu Tańca Ludowego „Harnam” na nabory, który odbędą się w sobotę

9 września 2017 r.
(sobota)
w godzinach 9:00 – 13:00
w siedzibie naszego Zespołu (ul.Piotrkowska 292a).

Przypominamy, że do „Harnama” przyjmujemy osoby od 4 roku życia. W strukturach Zespołu funkcjonują grupy zarówno dziecięce, jak i młodzieżowe, dorosłe, a nawet grupa seniorów. W ramach zajęć odbywają się również lekcje śpiewu. Przypominamy także o zajęciach dla Początkujących, o Fuzji Tanecznej (formy nowoczesne dla młodzieży w wieku 10-15 lat) oraz o treningach Grupy OFF Harnam.

Na nabory prosimy zabrać ze sobą wygodny strój do ćwiczeń (np.spodenki oraz t-shirt) oraz obowiązkowo wygodne obuwie na zmianę (mogą być również skarpetki). Serdecznie prosimy, aby osoby z długimi włosami związały je na czas ćwiczeń.

Nabory polegają na wykonaniu wraz z instruktorem zadań rytmiczno-tanecznych, które mają na celu sprawdzenie predyspozycji ruchowych oraz muzykalnych kandydata. W przypadku młodzieży oraz dorosłych przeprowadzana jest dodatkowa rozmowa na temat doświadczenia tanecznego, a także motywacji kierujących do zajęć w Harnamie. Jeśli chodzi o dzieci rozmowa z opiekunami oraz wymiana kontaktów odbywa się PO sprawdzeniu w/w predyspozycji. Nie ma konieczności wcześniejszego przygotowania repertuaru tanecznego. Ze względu na duże zainteresowanie oraz liczne grupy, co za tym idzie ograniczoną ilość miejsc w tychże grupach, wyniki naborów (tj.decyzję o przyjęciu/nie przyjęciu kandydatów) zostaną ogłoszone dwa dni później.

Zapraszamy do naszej siedziby na Piotrkowską 282a w Łodzi każdego pasjonata tańca jak i każdego kto tym pasjonatem dopiero chce zostać.

Roztańczmy się na ludowo!