title

BLOG

 

18 listopada – koncert jubileuszowy

13 Lis 2017, by harnam in AKTUALNOŚCI, dorośli, dzieci, jubileusz70, koncerty, media, warsztaty

W sobotę 18 listopada 2017 roku o godzinie 19 odbędzie się dwuczęściowy koncert z okazji obchodów 70-lecia Zespołu Tańca Ludowego „Harnam” w Teatrze Wielkim w Łodzi.

Będzie to szczególne wydarzenie dla Harnama, ponieważ tego dnia Zespołowi zostanie nadane imię Jadwigi Hryniewieckiej, wybitnej artystki, założycielki Zespołu. W przerwie zachęcamy Państwa do zapoznania się z wystawą „Oblicza Polskiego Tańca”, która dotyczy wspomnianej postaci. Wystawę będzie można obejrzeć we foyer teatru.

W trakcie koncertu zaprezentuje się blisko 200 tancerzy przy muzyce harnamowskiej Kapeli. Wśród wykonawców będą zarówno 7-letnie dzieci, jak również 70-letni dawni członkowie Zespołu. Szczegółowy program koncertu zostanie przedstawiony w dniu koncertu.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety na Jubileusz zostały wyprzedane. Dziękujemy za wsparcie oraz zainteresowanie.

Gościom życzymy wspaniałych, artystycznych wrażeń w trakcie koncertu, zaś tych, którzy nie zdążyli go zakupić, zachęcamy do obserwowania strony oraz profilu Zespołu na Facebooku, ponieważ będziemy dzielić się wrażeniami z przygotowań oraz z samego koncertu w trakcie wydarzenia.

Pozdrawiamy serdecznie i z przytupem.